Столяр Зоя Володимирівна,

к.п.н., старший викладач
Столяр Зоя Володимирівна

https://goo.gl/1WzZrm

QA
Резюме
Освіта

2009–2013 – аспірантура з відривом від виробництва в Національному університеті «Острозька академія». Кандидат педагогічних наук.

2003–2008 – Національний університет «Острозька академія». Магістр філології, спеціальність «Українська мова та література».

Досвід роботи

Травень 2018 – дотепер – Національний університет «Острозька академія» (старший викладач кафедри української мови і літератури).

Вересень 2010 – Травень 2018 – Національний університет «Острозька академія» (викладач кафедри української мови і літератури).

Вересень 2007 року – Вересень 2010 року – Національний університет «Острозька академія» (викладач-стажист кафедри української філології).

Професійні навики

Опис відсутній

Наукова робота
2021

Наукові доповіді на всеукраїнських конференціях, симпозіумах, семінарах

Доповідь на Всеукраїнській науковій конференції з міжнародною участю "Ідентичність. Дискурс. Імагологія (до 150-річчя Агатангела Кримського)"

Наукові доповіді на вузівських конференціях, симпозіумах, семінарах

Підготування й виступ із доповіддю на конференції "Дні науки в НУОА"

Опублікування статті у наукових журналах які є в міжнародних наукометричних базах

Написання й опублікування статті "Специфіка роботи з розвитку мовлення здобувачів вищої освіти під час вивчення української мови"

2020

Опублікування статті у різних виданнях, крім фахових, але не більше 20 статей на 1 автора

Написання й опублікування статті "Якщо школа вже "на порозі вашого дому"" у співавторстві з учителем початкових класів Рудою О.О.

Опублікування статті у різних виданнях, крім фахових, але не більше 20 статей на 1 автора (у разі підготовки статті у співавторстві зі студентами)

Підготування й опублікування статті "Синтаксичний рівень художнього тексту з погляду емотивної семантики (на матеріалі роману Люко Дашвар "Покров")" у співавторстві зі студенткою групи МУФ-1 Ярошик О.О.

Написання й опублікування статті "Та я крикну - і це допоможе: як батькам виховувати дитину" у співавторстві зі студенткою групи По-21 Потапчук А.

Написання й опублікування статті "Казкове" навчання" у співавторстві зі студенткою групи По-21 Горбань К.

Написання й опублікування статті "Чи може казка травмувати?" у співавторстві зі студенткою групи По-21 Борщ Е.

Написання й опублікування статті "Успішний маленький школяр" у співавторстві зі студенткою групи По-21 Яцюк В.

Опублікування тез доповідей

Підготування й опублікування тез доповіді "Психолого-педагогічні засади початкового навчання української мови в умовах НУШ"

Виступ з доповіддю на міжнародній науковій конференції, семінарі , які зареєстровані в МОН

Підготування матеріалів для участі в Міжнародній науково-практичній заочній інтернет-конференції "Лексико-граматична система української мови в комунікативному вимірі"

Наукові доповіді на всеукраїнських конференціях, симпозіумах, семінарах

Участь у Науково-практичній онлайн-конференції з міжнародною участю "Нова українська школа: досвід, проблеми, перспективи" (12, 19 листопада 2020 р., Острог; виголошення доповіді на конференції)

Наукові доповіді на вузівських конференціях, симпозіумах, семінарах

Підготування й виступ із доповіддю на конференції "Дні науки в НУОА"

Опублікування статті

Підготування й опублікування статті "Особливості фахової підготовки майбутніх педагогів до реалізації мовно-літературної освітньої галузі в початковій школі"

2019

Опублікування тез доповідей

Підготування й публікування тез "Розважальні телепрограми як засіб формування дитячого мовлення" у співавторстві зі студенткою Горбач І.В.

Виступ з доповіддю на міжнародній науковій конференції, семінарі , які зареєстровані в МОН

Підготування матеріалів до Міжнародної науково-практичної заочної інтернет-конференції "Філологічна освіта: компетентнісна парадигма"

Наукові доповіді на всеукраїнських конференціях, симпозіумах, семінарах

Підготування матеріалів для участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції "Наративна психологія: теорія, емпірика і практика"

  Сертифікати, дипломи...
Сертифікати, дипломи не завантажені.
  Контакти та соціальні мережі
Зв'язок

Email: zoya.stoliar@oa.edu.ua

Посилання
Посилання відсутні.
На головну